PUP Radomsko. Nabór wniosków o dotacje z PFRON na działalność gospodarczą, rolniczą, spółdzielnię

Małgorzata Kulka
Małgorzata Kulka
Udostępnij:
PUP w Radomsku ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, że dysponuje 26 tys. zł. ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku” dofinansowanego ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze G.

Urząd pracy ogłasza nabór wniosków dla osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w PUP w Radomsku jako bezrobotne lub poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej.

W przypadku przyznania dotacji, umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy. Wnioski będą przyjmowane w dniach 27 – 31 grudnia.

Informacje na temat ogłoszonego naboru można uzyskać w siedzibie Urzędu (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko) – pokój 26, dzwoniąc pod numer tel. 44 683 73 54 do 56, 58, 62 wew. 38 lub na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w zakładce Dokumenty do pobrania.

UWAGA: złożenie wniosku o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej musi być obowiązkowo poprzedzone wizytą u swojego doradcy klienta.

W przypadku, gdy liczba wniosków, które otrzymają ocenę pozytywną będzie większa niż ilość dofinansowań możliwych do zrealizowania, ze względu na posiadane środki
finansowe, rozpatrzone zostaną wnioski, które:

  • uzyskają największą ilość punktów, a gdy w ten sposób nie uda się dokonać wyboru wniosku przeznaczonego do dofinansowania w następnej kolejności decydować będzie,
  • data złożenia wniosku do urzędu,
  • gdyby wskazane powyżej sposoby wciąż nie doprowadziły do wyboru wniosku, ostateczną decyzję w tym zakresie podejmie Dyrektor.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jest projekt zmian w kodeksie pracy

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie