Sukcesy pływaków UKS Wikinga Radomsko

jd
Archiwum
Pływacy UKS Wikinga Radomsko nie mają czasu na odpoczynek. W Lidze Dzieci w Łodzi wystartowali...

Pływacy UKS Wikinga Radomsko nie mają czasu na odpoczynek. W Lidze Dzieci w Łodzi wystartowali czwartoklasiści, w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Piotrkowie drugoklasiści.

W Łodzi Sandra Jurzyńska zajęła siódme miejsce na 50 m stylem dowolnym i 12. na 100 m stylem klasycznym. Olga Mituła była 27 na 50 m w stylu dowolnym i 26 na 50 m stylem grzbietowym.

Wśród chłopców na 50 m stylem dowolnym 36 miejsce zajął Artur Zatoń, a Max Gwadera był 46.
Na 50 m stylem grzbietowym Olga Mituła zajęła 26 miejsce, natomiast wśród chłopców A. Zatoń był 26, M. Gwadera 31.

Wyniki piotrkowskich zawodów: na 25 m stylem dowolnym trzecia była Dominika Barańska, 11 Antonina Chadała, 26 Aleksandra Kurzyk, 33 Natasza Kozak, 37 Zofia Wilczek, 46 Maja Sobieszek (pływało 80 zawodniczek).
Wśród chłopców na tym dystansie Franek Mituła był 11, Bartosz Morawiec 11, Max Misztalski 50, Adam Rączkowski 61 i Adam Zawalski 76 (pływało 85 zawodników).

Na 25 m stylem grzbietowym dziewiąta na metę przypłynęła Zofia Witas, 13. była A. Chadała, 15 D. Barańska, 37. A. Kurzyk, 43 M. Sobieszek, 62 N. Kozak (90 zawodniczek). Rywalizację chłopców wygrał Bartosz Morawiec, 24 był F. Mituła, 34, M. Misztalski, 54 A. Zawalski i 80 A. Rączkowski (90 zawodników).

Na dystansie 25 m stylem motylkowym czwarta była Zofia Witas, z Zofia Wilczek dziewiąta.