Wyczerpujący, ale udany weekend zawodników KBKS Radomsko [ZDJĘCIA]

Arch. KBKS Radomsko
Zawodnicy KBKS Radomsko mieli ciężki, ale udany weekend

Zawodnicy KBKS Radomsko mieli ciężki, ale udany weekend. Czwórka zawodników KBKS wystartowała w Ultramaratonie Babia Góra, natomiast Konrad Chrostowski spróbował swoich sił w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych.

W wyścigu BABIA GÓRA RACE (9 km, przewyższenie: +900 m/-900 m) wystartowali Marta Wójcik, która w kategorii open była 28 i w swojej kategorii wiekowej zajęła miejsce 4 oraz Mateusz Włudara, 32 w kategorii open oraz 15 w swojej kategorii. Dla dwójki tych zawodników był to pierwszy debiut w biegu górskim.

W wyścigu 3 x BABIA GÓRA (60 km, przewyższenie: ok. + 4200 m/-4200 m) pobiegli Sebastian Pierzchalski, który z czasem 12:40:22 zajął 69 miejsce oraz Marcin Parada (czas 13:48:17), lokujący się na miejscu 85. Dodajmy, że dla Marcina był to pierwszy oficjalny bieg na takim dystansie i z takimi przewyższeniami.

Ciężki weekend zawodników KBKS Radomsko

Konrad Chrostowski wystartował natomiast w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w Supraślu, zajmując miejsce 16 open i 6 miejsce wśród zawodników z uczelni technicznych. Jego szkoła, w składzie której startował zajęła 2 miejsce wśród uczelni technicznych i 4 wśród wszystkich uczelni w Polsce!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani