Zapaśnicy ZKS Radomsko zdobyli kolejne medale [ZDJĘCIA]

jd
Dwa medale przywieźli zapaśnicy ZKS Radomsko z zawodów w Piotrkowie Trybunalskim

Zapaśnicy ZKS Radomsko mogą pochwalić się kolejnymi medalami. Tym razem walczyli w Piotrkowie Trybunalskim w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS.

W Piotrkowie wystąpiło pięciu zapaśników ZKS Radomsko. W kategorii wiekowej młodzików walczył Filip Loch (kat. 52 kg). Nasz zawodnik wystąpił w wyższej kategorii niż dotychczas i startu nie zaliczy do udanego. Ostatecznie zajął piąte miejsce.

Najlepiej spisali się nasi kadeci. Dawid Stefaniak zdobył brązowy medal w kategorii 55 kg, natomiast Adrian Politański w kategorii 92 kg również zdobył brązowy krążek.