Mechanik Radomsko - Zjednoczeni Stryków 1:0

Przemysław Jafra
Znakomitą formę prezentują piłkarze Mechanika Radomsko. Radomszczanie wygrali w Strykowie 1:0.

Drużyna trenera Rafała Ozgi pokonała na wyjeździe zespół Zjednoczonych Stryków 1:0. Zwycięską bramkę dla radomszczan w końcówce meczu strzelił Jakub Tazbir.

Początek meczu dla radomszczan. Już w 6. minucie po podaniu Marka Michalskiego bliski szczęścia był Jakub Tazbir, ale jego strzał wylądował na poprzeczce bramki Zjednoczonych. Chwilę później golkipera miejscowych bezpośrednio z rzutu rożnego próbował zaskoczyć Marcin Antczak. Kamil Tyburski instynktownie odbił piłkę. W dalszej części gry pojedynek był bardzo wyrównany. Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. Okazje dla radomszczan mieli Tomasz Walioszczyk i Tazbir. Trzy minuty przed końcem atomowy strzał na bramkę gospodarzy Przemysław Kornacki. Bramkarz miejscowych odbił piłkę przed siebie. Na to tylko czekał Tazbir, który wpakował piłkę do siatki, zapewniając radomszczanom komplet punktów.

Zjednoczeni Stryków - Mechanik Radomsko 0:1(0:0)
Bramka: Jakub Tazbir 87. Mechanik: Dawid, Kolba, Frączyk, Zimoń, Nowak, A. Olejnik, Antczak (90+2, Radziejewski), Kornacki, Tazbir, Michalski (80, Szewczyk), P. Olejnik (8, Walioszczyk, 89, Jardel).